068 385 0074
068 385 0075
068 385 0076
fax: 068 352 6331
stm@stmpolska.pl

Utrzymanie Ruchu

Utrzymanie Ruchu to od samego początku jedna z najważniejszych części naszego biznesu. Warto podkreślić, że w centrum naszej uwagi jest zawsze maksymalny zwrot z inwestycji naszych Klientów.

Z biegiem czasu wychodząc Klientom naprzeciw stworzyliśmy Magazyn MBM, którego zadaniem jest zarządzanie zapasami (w postaci przekładni, silników, wariatorów, falowników itp.) dla swoich Klientów i utrzymywanie dla nich optymalnego stanu magazynowego. Rozwiązanie te jest pomocne w zakresie kompetentnego serwisu dla klienta, oszczędzania kosztów magazynowych i tym samym zapewnienia wyższej wydajności pracy.

Dzięki powstaniu Magazynu MBM jesteśmy teraz w stanie zaoferować naszym Klientom kompleksowe usługi w zakresie Utrzymania Ruchu. Wszystko po to, by usprawnić zyskowność i zadowolenie naszego Klienta.

Od momentu powstania Firmy STM Polska staramy się sprostać wymaganiom naszych Klientów. Tym bardziej cieszymy się, gdy zyskujemy zaufanie kolejnych Kontrahentów. Z usług Utrzymania Ruchu korzystają lub korzystały m.in.:

  • największy w Europie producent materiałów budowlanych,
  • jeden z najpoważniejszych koncernów zajmujących się usługowym cięciem papieru,
  • największy w Polsce producent mebli,
  • największy w Polsce producent branży spożywczej,
  • jeden z najważniejszych koncernów chemicznych.

Jeżeli macie Państwo pytania związane z przenoszeniem napędu lub dochodzi do awarii świeżo zakupionego motoreduktora - nie zwlekajcie dłużej, skontaktujcie się z STM Polska. Nasi specjaliści udzielą profesjonalnej pomocy.